24 Чер 2026, Ср

Шепетівка встановлює сонячну електростанцію для ЦНАПу

Поширити

Шепетівка розпочала встановлення сонячної електростанції для безперебійної роботи ЦНАПу. Про це на своїй фейсбук сторінці повідомив Шепетівський міський голова Віталій Бузиль. За його словами, це дозволить навіть у разі блекаутів забезпечити стабільне обслуговування населення.

«Станцію не купували за бюджетні кошти. Це результат партнерства з нашими хорошими друзями — Програмою EGAP у межах швейцарсько-української співпраці, що реалізується Фондом Східної Європи. Це вже не перший наш спільний проєкт цього року. Вартість обладнання та робіт становить майже 1 млн грн», – написав він.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *