Шепетівка розпочала встановлення сонячної електростанції для безперебійної роботи ЦНАПу. Про це на своїй фейсбук сторінці повідомив Шепетівський міський голова Віталій Бузиль. За його словами, це дозволить навіть у разі блекаутів забезпечити стабільне обслуговування населення.
«Станцію не купували за бюджетні кошти. Це результат партнерства з нашими хорошими друзями — Програмою EGAP у межах швейцарсько-української співпраці, що реалізується Фондом Східної Європи. Це вже не перший наш спільний проєкт цього року. Вартість обладнання та робіт становить майже 1 млн грн», – написав він.


