24 Чер 2026, Ср

У Хмельницькій ОВА обговорили готовність громад до зими

Поширити

В Хмельницькій обласній військовій адміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Його провів заступник начальника ОВА Владислав Фалюш за дорученням начальника Сергія Тюріна.

Головним питанням стала підготовка місцевих органів влади до роботи в осінньо-зимовий період 2025/2026 років. «Особливо важливо враховувати досвід минулих років, коли обстріли енергетичної інфраструктури створювали великі проблеми для підприємств. Тому ми повинні бути готовими до викликів у системах життєзабезпечення, на дорогах, в енергетиці та інших сферах», – наголосив Фалюш.

Також заслухали інформацію про готовність житлово-комунального господарства та соціальної сфери, підготовку й експлуатацію доріг у зимовий період.

Окремий блок стосувався забезпечення населення якісною питною водою. Начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду ГУ «Держпродспоживслужби» Жанна Софіян та директор обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Микола Габрикевич представили результати моніторингу водопостачання.

«Питання санітарно-гігієнічного стану водозабірних споруд та забезпечення населення якісною і безпечною питною водою перебуває під посиленою увагою. Адже неякісна вода може стати причиною масових захворювань людей», – підкреслив Фалюш і закликав громади активізувати роботу у цьому напрямку.

Крім того, комісія розглянула питання створення матеріальних резервів та протипожежного захисту об’єктів підвищеної поверховості. За підсумками обговорення ухвалили протокольні рішення.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *