На Хмельниччині перед судом постануть члени злочинної організації, які обвинувачуються в контрабанді психотропів з Молдови. Про інформує ГУ НП в Хмельницькій області.
Їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Злочинне наркоугруповання у межах міжнародної співпраці з правоохоронними органами Республіки Молдова у квітні 2025 року викрили оперативники управління боротьби з наркозлочинністю Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області спільно з Департаментом боротьби з наркозлочинністю у співпраці з профільними підрозділами Головних управлінь Нацполіції у Вінницькій, Львівській, Рівненській та Чернівецькій областях, слідчими слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області. За координації з Євроюстом була створена спільна слідча група.
Злочинне угруповання і транскордонний наркотрафік організували 55-річна мешканка Хмельницького та 32-річний громадянин Молдови. Жінка здійснювала безпосереднє керівництво діяльністю усіх спільників та облік препаратів із вмістом психотропної речовини. Чоловік, своєю чергою, відповідав за трансфер психотропних пігулок Молдовою, а також Україною — після їх ввезення на територію держави поза митним контролем.
Українські та молдовські правоохоронці провели одночасні обшуки на території обох держав. За результатами проведення 28 обшуків за місцями мешкання, роботи та в автомобілях фігурантів ліквідовано склад психотропів.
Орієнтовна вартість вилучених психотропів за цінами «чорного» ринку складає понад 7,2 мільйона гривень.

