Контррозвідка СБУ викрила та затримала агента фсб — громадянина країни Близького Сходу, який проживав у Звягелі. Він на замовлення російських спецслужб фотографував енергооб’єкти Житомирщини та Хмельниччини, зокрема поблизу Хмельницької АЕС, а також фіксував блокпости Сил оборони.
Зловмисника затримали «на гарячому» під час зйомки української електропідстанції. У нього вилучили смартфон із доказами співпраці з ворогом.
Іноземцю оголошено підозру за статтями про підготовку диверсії та передачу інформації про розміщення військових.
Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

