24 Чер 2026, Ср

Нацбанк з 1 жовтня вилучає з обігу монети 10 копійок

Поширити
З 1 жовтня розпочнеться поступове вилучення монет номіналом 10 копійок з готівкового обігу. Про це повідомила пресслужба Національного банку України.
Банки, як і раніше, зможуть приймати монети номіналом 10 копійок від громадян та бізнесу для виконання платіжних операцій. Водночас, потрапляючи в банки, такі монети не будуть більше повертатися в обіг, а вилучатимуться та передаватимуться до НБУ для подальшого їх перерахування та утилізації.

Спеціально здавати або обмінювати монети номіналом 10 копійок не потрібно. Вони залишатимуться в обігу до повного вилучення та прийматимуться у розрахунках.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *