24 Чер 2026, Ср

Золотий виступ велосипедисток Хмельниччини на чемпіонаті України

Поширити

Нещодавно у с. Наварія (Львівська область) пройшов чемпіонат України в багатоденній гонці з велосипедного спорту (шосе) серед чоловіків та жінок до 23 років. Спортсменки Хмельниччини виступили на високому рівні та здобули медалі в особистому та командному заліку.

Переможницями та призерками за підсумками трьох етапів багатоденної гонки серед жінок до 23 років в особистому заліку стали:

1 місце – Нагуляк Дарина (Хмельницька ДЮСШ №4);

2 місце – Сафронюк Наталія (Хмельницька ОДЮСШ);

3 місце – Процідим Анастасія (Хмельницька ДЮСШ №4).

Хмельничанки не лише зайняли весь п’єдестал пошани в особистому заліку, а й здобули командне золото чемпіонату України серед жінок до 23 років. До складу команди увійшли: Нагуляк Дарина, Сафронюк Наталія, Процідим Анастасія та Ситнік Діана.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *