24 Чер 2026, Ср

Хмельничани не дозволили Онуфрію провести богослужіння

Поширити

21 травня у Хмельницькому відбулася акція протесту через заплановане богослужіння на чолі з предстоятелем УПЦ МП митрополитом Онуфрієм. Містяни заявили, що не допустять представників московського патріархату до церкви. Вхід до будівлі заблокували сміттєвозами асенізаторами та іншою технікою.

Представники УПЦ МП планували провести богослужіння з нагоди 35-річчя відродження Хмельницької єпархії та освячення Свято-Миколаївського собору в Хмельницькому. Заходи мали відбутися 21 травня о 17 годині та 22 травня о 8 годині.

Проте, як інформувало Суспільне, біля храму зранку 21 травня зібралося майже двісті осіб, серед яких були ветерани, військовослужбовці та рідні загиблих оборонців. Вони співали гімн, скандували “Ганьба!” тим, хто прийшов до Онуфрія. Протестувальники облили свинячою кров’ю ворота храму. Так вони хотіли сказати, що кров захисників України на їх руках.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *