На Хмельниччині від початку року зареєстровано 11 випадків кору. Захворювання діагностували двом дорослим та 9 випадків — серед дітей до 17 років.
Про це повідомив гендиректор Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, головний держсанлікар області Микола Габрикевич.
“9 осіб мешкають у місті Хмельницький та 2 — з міста Старокостянтинів. Двоє хворих були вакциновані лише однією дозою (з порушенням національного Календаря профілактичних щеплень), а 9 — взагалі не були щеплені проти кору”, – зазначив Габрикевич.
Він зауважив, що випадки цього захворювання на Хмельниччині почали реєструвати на початку квітня. Нагадаємо, тоді кір виявили у 12-річного хмельничанина, який підхопив хворобу під час змагань у столиці.


