24 Чер 2026, Ср

Кір зафіксували на Хмельниччині

Поширити

На Хмельниччині від початку року зареєстровано 11 випадків кору. Захворювання діагностували двом дорослим та 9 випадків — серед дітей до 17 років.

Про це повідомив гендиректор Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, головний держсанлікар області Микола Габрикевич.

“9 осіб мешкають у місті Хмельницький та 2 — з міста Старокостянтинів. Двоє хворих були вакциновані лише однією дозою (з порушенням національного Календаря профілактичних щеплень), а 9 — взагалі не були щеплені проти кору”, – зазначив Габрикевич.

Він зауважив, що випадки цього захворювання на Хмельниччині почали реєструвати на початку квітня. Нагадаємо, тоді кір виявили у 12-річного хмельничанина, який підхопив хворобу під час змагань у столиці.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *