У День захисників і захисниць України, в області відбулася церемонія вручення державних нагород (посмертно) родинам воїнів із Хмельниччини, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність та свободу України.
Президентські нагороди вручив начальник обласної військової адміністрації Сергій Тюрін. «Сьогодні ми вклоняємося подвигу наших Героїв, які ціною власного життя боронили рідну землю. Їхня мужність і самопожертва – це фундамент нашої свободи. Пам’ять про кожного захисника житиме у серцях українців, а їхній приклад назавжди залишиться дороговказом для наступних поколінь», – наголосив очільник області.
Указами Президента України державними нагородами (посмертно) відзначені:
Орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня:
Сергій Базелюк;
Дмитро Петраш.
Орденом «За мужність» ІІ ступеня:
Кирило Віцінський.
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня:
* Андрій Данилюк;
* Євген Максимчук;
* Микола Божкевич;
* Руслан Ліщук;
* Володимир Павлівський;
* Руслан Дурняк;
* Владислав Кручінін;
* Віктор Петровський;
* Олександр Мерва;
* Віктор Гершук;
* Олексій Батаєв;
* Дмитро Ковальчук;
* Павло Кітайчук;
* Вадим Сірант;
* Іван Грисюк;
* Юрій Гериш;
* Роман Мельник;
* Юрій Курдибаха;
* Андрій Мазур;
* Олексій Нібак;
* Богдан Жмурко;
* Дмитро Лопарев.
Особисто Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримали два брати – Володимир Нашкольний та Юрій Нашкольний.
Окрім цього, за наказами Головнокомандувача Збройних Сил України та Міністра оборони України посмертно відзначено:
старшого солдата Павла Бориту – Почесним нагрудним знаком «Комбатантський хрест»;
капітана Дмитра Сторожука – відзнакою Міністра оборони України «Хрест Сил спеціальних операцій».
Кожна нагорода – це символ пошани й вдячності за мужність, відвагу і жертовність. Хмельниччина схиляє голову перед своїми Героями, які віддали життя за свободу і незалежність України.
Вічна пам’ять і слава полеглим захисникам!


