24 Чер 2026, Ср

Кам’янець-Подільський інвестує у теплопостачання

Поширити

На сесії Кам’янець-Подільської міської ради виділили 11 млн грн для КП «Міськтепловоденергія» на продовження проєкту з когенераційними установками.

Це допоможе підприємству зменшувати борги та забезпечувати стабільне тепло і електроенергію для громади.

Нещодавно запущено п’ятий агрегат потужністю 2,5 МВт, що разом із попередніми чотирма формує «енергетичний острів» міста. Уже сьогодні це дозволяє забезпечити:
-гарячу воду цілий рік;
-стабільну роботу лікарень і шкіл;
-економію для бюджету — понад 10 млн грн на рік;
-резервне живлення для критичної інфраструктури;
-забезпечення 104 соціальних об’єктів власною генерацією.

У планах — будівництво ще чотирьох когенераційних установок, що збільшить виробництво електроенергії до 80 млн кВт·год на рік та дасть змогу підприємству отримувати додаткові доходи для розвитку та погашення боргів.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *