На сесії Кам’янець-Подільської міської ради виділили 11 млн грн для КП «Міськтепловоденергія» на продовження проєкту з когенераційними установками.
Це допоможе підприємству зменшувати борги та забезпечувати стабільне тепло і електроенергію для громади.
Нещодавно запущено п’ятий агрегат потужністю 2,5 МВт, що разом із попередніми чотирма формує «енергетичний острів» міста. Уже сьогодні це дозволяє забезпечити:
-гарячу воду цілий рік;
-стабільну роботу лікарень і шкіл;
-економію для бюджету — понад 10 млн грн на рік;
-резервне живлення для критичної інфраструктури;
-забезпечення 104 соціальних об’єктів власною генерацією.
У планах — будівництво ще чотирьох когенераційних установок, що збільшить виробництво електроенергії до 80 млн кВт·год на рік та дасть змогу підприємству отримувати додаткові доходи для розвитку та погашення боргів.


