Влада Красилова повідомила про початок опалювального сезону через суттєве зниження температури.
“З вчорашнього дня Красилівське підприємство теплових мереж розпочало подавати тепло у лікарню та міські садочки. Контролюємо температурний режим по інших дошкільних закладах громади та школах”, – повідомила очільниця Красилівської громади Ніла Островська.


