У Хмельницькому стартувала активна фаза будівельних робіт безпосередньо на полігоні твердих побутових відходів.
Зараз триває облаштування нових карт полігону, де складуватиметься сміття після переробки. Як зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин: «Найважливіше – впорядковуємо і рекультивуємо старий полігон, який служить громаді вже понад 60 років».
Генеральними підрядниками стали – MESOGEOS S.A. (Греція) та Hayat Group LLC (Азербайджан). Контракт розрахований до 2028 року, але завершення основної частини робіт керівництво міста очікує вже до кінця наступного року.
Важливо, що частина фінансування, а це понад 5 мільйонів – це грант від Європейського Союзу.
Паралельно триває тендер на будівництво сміттєпереробного комплексу. Цього разу подали заявки вже 5 учасників.


