24 Чер 2026, Ср

У Хмельницькому стартували будівельні роботи на полігоні твердих побутових відходів

Поширити

У Хмельницькому стартувала активна фаза будівельних робіт безпосередньо на полігоні твердих побутових відходів.

Зараз триває облаштування нових карт полігону, де складуватиметься сміття після переробки. Як зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин: «Найважливіше – впорядковуємо і рекультивуємо старий полігон, який служить громаді вже понад 60 років».

Генеральними підрядниками стали – MESOGEOS S.A. (Греція) та Hayat Group LLC (Азербайджан). Контракт розрахований до 2028 року, але завершення основної частини робіт керівництво міста очікує вже до кінця наступного року.

Важливо, що частина фінансування, а це понад 5 мільйонів – це грант від Європейського Союзу.

Паралельно триває тендер на будівництво сміттєпереробного комплексу. Цього разу подали заявки вже 5 учасників.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *