24 Чер 2026, Ср

У Полонській громаді відкрили новий навчальний заклад

Поширити

Завершення будівництва Новолабунського ліцею було визначено як пріоритетне, і для цієї мети направлялися кошти державного бюджету. Про це повідомляє обласна військова адміністрація.

Загалом на будівництво об’єкта витрачено понад 65 мільйонів гривень, з яких понад 50 мільйонів – кошти державного бюджету, а решта – обласного та місцевого.

У Новолабунському ліцеї з дошкільним відділенням навчатимуться 147 учнів та 30 вихованців садочка – разом 177 дітей. Для дошкільнят облаштовано окреме крило з відокремленим входом.

Важливо, що тут здобуватимуть освіту не лише місцеві діти, а й учні з чотирьох навколишніх сіл. Щодня понад 50 школярів підвозитиме спеціальний автобус.

У ліцеї працює згуртований колектив – 28 педагогів та 18 технічних працівників. Із 2027 року заклад функціонуватиме у статусі гімназії.

«Сьогодні завдяки спільним зусиллям держави, області та громади ми маємо сучасне приміщення, яке забезпечить нашим дітям комфортні, безпечні та якісні умови навчання. Новолабунський ліцей – це не лише навчальний заклад, а й центр виховання, розвитку та формування культури здорового способу життя. Відкриття цієї школи – символ надії і доказ того, що попри труднощі ми будуємо майбутнє для наших дітей. Адже найкраща інвестиція – це інвестиція в освіту!» – зазначив під час заходу Сергій Тюрін.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *