Про це поінформував директор Департаменту освіти та науки ОВА Олександр Пунда під час засідання колегії обласної військової адміністрації.
Він зазначив, що в області функціонують понад 600 закладів дошкільної та 490 закладів загальної середньої освіти, де навчається понад 127 тисяч учнів. Водночас, активно здійснюється оптимізація мережі.
Особлива увага приділяється безпеці: у школах та дитсадках облаштовано понад тисячу укриттів, а з 19 серпня працює комісія, яка перевіряє їх готовність. Станом на 29 серпня дозвіл на навчання в очному режимі отримали майже всі заклади освіти області, за винятком кількох, де ще тривають роботи. У поточному році завершено будівництво нових укриттів у Хмельницькому та Городку, ще низка об’єктів перебуває у стадії реконструкції.
За словами Олександра Пунди, майже 40 тисяч учнів молодших класів забезпечено безкоштовним гарячим харчуванням, у школах впроваджується програма ООН з покращення раціону, створюються навчально-практичні центри для розвитку профтехосвіти та реалізуються проєкти енергонезалежних шкіл.


