Відповідне розпорядження міський голова Олександр Симчишин підписав 10 квітня 2025 року.
Відповідно до документу, опалювальний сезон у місті офіційно завершується сьогодні, 14 квітня 2025 року.
Відповідно до документу, опалювальний сезон у місті офіційно завершується сьогодні, 14 квітня 2025 року.