На Хмельниччині правоохоронці викрили лікаря-ревматолога. Організувала схему отримання неправомірної вигоди 44-річна лікарка. Жінці повідомлено про підозру, досудове розслідування триває.
Правоохоронці провели обшуки на робочому місці та за місцем проживання фігурантки. Відтак слідчі вилучили гроші, документи, мобільний телефон.
Встановлюються інші особи з числа медичних працівників, які могли бути задіяні у незаконній схемі.

