«Найкращим дітям — найкращої країни!» — під таким яскравим і натхненним гаслом 2 червня у місті Шепетівці відбувся розважальний захід. Він зібрав під своїм крилом творчих, талановитих та активних дітей з кількох громад.
Ініціатором та організатором святкового дійства виступила команда «Епіцентр Агро», яка влаштувала захід на честь початку літніх канікул.
У святі взяли участь дитячі колективи, серед яких — команди чирлідерів, хореографічні ансамблі «Віват» та «ІНЕШ», а також творчі об’єднання ГО «Діти сонця», вокальний гурт «Кралечки» з Грицівського ліцею та представники Ленковецького ліцею.


