24 Чер 2026, Ср

Амадор Лопес «запалював» разом із дітьми у Шепетівці

Поширити

«Най­кра­щим ді­тям — най­кра­щої кра­їни!» — під та­ким яс­кра­вим і нат­хнен­ним гас­лом 2 чер­вня у міс­ті Ше­пе­тів­ці від­бувся роз­ва­жаль­ний за­хід. Він зіб­рав під сво­їм кри­лом твор­чих, та­ла­но­ви­тих та ак­тивних ді­тей з кіль­кох гро­мад.

Іні­ці­ато­ром та ор­га­ні­за­то­ром свят­ко­во­го дій­ства вис­ту­пи­ла ко­ман­да «Епі­центр Аг­ро», яка влаш­ту­ва­ла за­хід на честь по­чат­ку літ­ніх ка­ні­кул.

У свя­ті взя­ли участь ди­тя­чі ко­лек­ти­ви, се­ред яких — ко­ман­ди чир­лі­де­рів, хо­ре­ог­ра­фіч­ні ан­сам­блі «Ві­ват» та «ІНЕШ», а та­кож твор­чі об’єд­нання ГО «Ді­ти сон­ця», во­каль­ний гурт «Кра­леч­ки» з Гри­цівсь­ко­го лі­цею та пред­став­ни­ки Лен­ко­вець­ко­го лі­цею.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *