Хмельницький міськрайонний суд визнав винною очільницю Донецької обласної МСЕК №2 у хабарництві та призначив їй 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Посадовицю затримали під час отримання 5 тис. доларів за сприяння в оформленні інвалідності.
Правоохоронці встановили, що за ці гроші вона обіцяла забезпечити швидке проходження медкомісії та оформлення документів без дотримання всіх процедур. Надалі заявник звернувся до поліції та діяв під її контролем.
16 грудня 2024 року він передав кошти через працівницю комісії у службовому кабінеті. Після цього посадовицю викрили.
У суді обвинувачена провину не визнала, однак підтвердила свою участь у розгляді документів та підписанні рішення щодо встановлення інвалідності.
Суд визнав її винною за статтею про одержання неправомірної вигоди службовою особою та призначив 5 років ув’язнення з конфіскацією майна (крім житла). Також їй заборонено обіймати керівні посади протягом двох років. Вирок може бути оскаржений.


