24 Чер 2026, Ср

Окупанти атакували Хмельниччину: постраждали троє людей

Поширити

У середу, 13 травня, військові російської окупаційної армії атакували Хмельницьку область. Внаслідок ворожого удару постраждали троє осіб.

Про це повідомив очільник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін. Посадовець додав, що потерпілих доправили до медичного закладу.

Про атаку, що триває у регіоні Тюрін повідомив о 13:08. До відбиття ворожих цілей залучені сили протиповітряної оборони.

“Ворожа атака на Хмельниччину триває. Наші сили ППО відбивають напад. Внаслідок атаки відомо про трьох травмованих людей”, – йдеться у повідомленні.

Постраждалих госпіталізовано до медичних закладів у стані середньої тяжкості, де їм надано необхідну допомогу. Наразі їхній стан оцінюється як стабільний.

“У небі ще дуже багато ворожих БПЛА. Перебувайте в укриттях”, – закликав посадовець.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *