У Кам’янці мешканці заблокували роботу генератора для ІТП та закидали комунальників сміттям, – повідомляє Кам’янець_PRO.
Вночі на Героїв ЗСУ, 6 спроба забезпечити будинок теплом завершилася конфліктом. Щоб запустити опалення в умовах відключень світла, фахівці КП «МТВЕ» встановили дизельний генератор для заживлення ІТП. Проте замість співпраці чергова зміна отримала агресію: з вікон у працівників летіли пакети зі сміттям, а доступ до підвалу заблокували. Причина — мешканцям заважав шум техніки.
Через перешкоджання роботі та недопустиме ставлення до персоналу роботу генератора зупинено. Керівництво підприємства прийняло рішення про його передислокацію на іншу ділянку міста, де пріоритетом є тепло в оселях.

