24 Чер 2026, Ср

Як покращити роботу військово-лікарських комісій на Хмельниччині?

Поширити

З метою покращення роботи військово-лікарських комісій у закладах охорони здоров’я Хмельницької області, а також посилення взаємодії з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, проведено робочу нараду за участі представників усіх медичних закладів, у яких функціонують ВЛК. Про це йдеться на офіційному сайті Хмельницької ОВА.

Участь у заході взяли начальник обласної військової адміністрації Cергій Тюрін, перший заступник начальника ОВА Оксана Вжешневська, керівництво Управління Служби Безпеки України в області, обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Департаменту охорони здоров’я ОВА, а також голови військово-лікарських комісій і директори закладів охорони здоров’я, законтрактованих Національною службою здоров’я України для виконання цієї роботи.

Основну увагу під час наради зосередили на підвищенні якості медичних оглядів. Окремо наголошено на неухильному дотриманні вимог антикорупційного законодавства.

Під час спілкування обговорено низку практичних питань, вирішення яких дозволить покращити функціонування військово-лікарських комісій в області.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *