Працювали на СТО замість військової служби: на Хмельниччині викрито незаконну схему, – повідомляє спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
За даними слідства, у жовтні 2024 року службові особи військової частини на Хмельниччині організували схему, яка дозволяла військовослужбовцям за грошову винагороду не перебувати на службі та отримувати грошове забезпечення.
Наразі встановлено чотирьох військових, які за цією схемою більше року ремонтували приватні автомобілі на Київщині, працюючи на користь знайомого одного з підозрюваних посадовців та отримуючи грошове забезпечення.
Держава зазнала збитків на щонайменше 1 мільйон гривень. Точний розмір завданих збитків та причетність до схеми інших службових осіб встановлюється.

