Президент України Володимир Зеленський присвоїв 36 полку Національної гвардії України почесне найменування «Подільський». Відтепер наші гвардійці офіційно носитимуть назву 36 Подільський полк НГУ. Про це йдеться в указі Президента №925/2025.
Почесне найменування отримують лише ті підрозділи, які неодноразово довели свою стійкість, професіоналізм і відданість Україні.
Назва «Подільський» є символом зв’язку з рідним краєм, з людьми, які щодня підтримують наших захисників.


