Упродовж декількох місяців в області проходив районний етап змагань в межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в закладах загальної середньої освіти під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». До спортивних змагань долучилися 456 команд, що охопили близько 5200 учасників із різних куточків області.
Наразі в області стартував IV (обласний) етап змагань, до якого увійшли 48 найсильніших команд — загалом 576 учасників. Вони продовжать змагатися за першість у таких видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування, регбі-5 та гандбол.
Цей масштабний спортивний рух сприяв розвитку командного духу, спортивної майстерності та взаємопідтримки серед школярів. Бажаємо всім командам успіхів, спортивного запалу й незабутніх вражень! Разом — переможемо!


