Меморандум про співпрацю між Васильківською селищною територіальною громадою Дніпропетровської області та Ярмолинецькою селищною територіальною громадою Хмельницької області підписано в рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Цей документ – не просто формальність. Це символ довіри, відкритості та готовності об’єднувати зусилля заради підтримки один одного у непростий час. Адже саме такі партнерства зміцнюють країну зсередини – через сильні, стійкі й небайдужі громади.
Ще одним важливим етапом у рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» став візит дитячої футбольної команди «Колос» із незламної Чорнобаївки до Меджибізької громади. Метою поїздки було допомогти дітям абстрагуватися від постійних вибухів та тривог, познайомити з історією нашого краю, оздоровити та знайти нових друзів.


