У Рудня-Новеньському лісництві філії «Подільський лісовий офіс» ДП “Ліси України” ростиме молодий ліс на честь всіх загиблих у сучасній війні з Шепетівської громади. Серед них – троє лісівників.
Цими вихідними за м. Шепетівка, на площі майже 3 гектари, лісівники, родини загиблих Героїв та представники місцевої влади висадили дуб звичайний, сосну звичайну та модрину європейську.
“До нас звернулася місцева громадська організація матерів та дружин загиблих військових з пропозицією висадити ліс на пам’ять про їхніх рідних, які загинули, захищаючи Україну. Зараз у нас в громаді – 174 загиблих Героїв… Ми звернулися у філію «Подільський лісовий офіс», і цей ліс – наша спільна вдячність Героям, які загинули”, – розповів Віталій Янушевський, заступник Шепетівського міського голови.
Максим Маєвський, лісничий Рудня-Новеньського лісництва додав, що серед загиблих жителів громади – троє працівників Шепетівського надлісництва: Олександр Галицький, Дмитро Вовчик та Анатолій Козійчук.
Ліс висаджували рідні Героїв, їхні діти. Для всіх них, хто втратив на війні найдорожчих людей, це – місце пам’яті та місце терапії.
У кожному регіоні, де висаджують «Ліси пам’яті» на честь загиблих лісівників, встановлюють однакові інформаційні стенди. Адже всі ліси вноситься до загальної бази «Лісів пам’яті». І не важливо, чи це загиблі – наші лісівники, чи просто жителі наших громад, бо всі вони – Герої.
Створення «Лісів пам’яті» – це проєкт відділу комунікацій ДП «Ліси України», покликаний вшанувати загиблих на війні лісівників та Героїв України.

