24 Чер 2026, Ср

Хмельницька та Рівненська АЕС змушені знизити виробництво електроенергії після нічного нападу на електричну підстанцію

Поширити

Дві АЕС – Хмельницька та Рівненська – були змушені знизити виробництво електроенергії після нічного нападу на електричну підстанцію, відзначили у МАГАТЕ.

Ядерна безпека в Україні залишається критично нестабільною через військові дії РФ. Хмельницька та Рівненська АЕС були змушені знизити виробництво електроенергії після нападу на критично важливу підстанцію. Про це йдеться у заяві МАГАТЕ.

“Ядерна безпека в Україні залишається надзвичайно нестабільною під час військового конфлікту. Дві діючі АЕС – Хмельницька та Рівненська – були змушені знизити виробництво електроенергії після нічного нападу на електричну підстанцію, критично важливу для ядерної безпеки”, – зазначили у заяві.

Раніше у Міністерстві закордонних справ України попередили про ядерну загрозу, що виникла після російських нападів на об’єкти енергетичної інфраструктури. Міністр Андрій Сибіга зазначив, що окупанти свідомо атакували підстанції, які забезпечують енергопостачання Хмельницької та Рівненської атомних електростанцій.

Раніше в Міністерстві енергетики України повідомили, що після масованої ракетної атаки Росії в ніч на 8 листопада ситуація в енергосистемі залишається складною.

Через попередні обстріли залишаються знеструмленими окремі райони Дніпропетровської, Донецької, Харківської та Чернігівської областей. Відновлювальні роботи тривають із дотриманням вимог безпеки та лише після дозволу військових.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *