Дві АЕС – Хмельницька та Рівненська – були змушені знизити виробництво електроенергії після нічного нападу на електричну підстанцію, відзначили у МАГАТЕ.
Ядерна безпека в Україні залишається критично нестабільною через військові дії РФ. Хмельницька та Рівненська АЕС були змушені знизити виробництво електроенергії після нападу на критично важливу підстанцію. Про це йдеться у заяві МАГАТЕ.
“Ядерна безпека в Україні залишається надзвичайно нестабільною під час військового конфлікту. Дві діючі АЕС – Хмельницька та Рівненська – були змушені знизити виробництво електроенергії після нічного нападу на електричну підстанцію, критично важливу для ядерної безпеки”, – зазначили у заяві.
Раніше в Міністерстві енергетики України повідомили, що після масованої ракетної атаки Росії в ніч на 8 листопада ситуація в енергосистемі залишається складною.
Через попередні обстріли залишаються знеструмленими окремі райони Дніпропетровської, Донецької, Харківської та Чернігівської областей. Відновлювальні роботи тривають із дотриманням вимог безпеки та лише після дозволу військових.


