Вже завтра, 31 жовтня, комунальники розпочнуть роботу над підключенням об’єктів до тепломережі.
У суботу, 1 листопада, у Хмельницькому стартує опалювальний сезон. Розпорядження про це 29 жовтня підписав міський голова Олександр Симчишин.
Як розповів директор «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Скалій, вже завтра, 31 жовтня, комунальники розпочнуть підключення об’єктів до тепломережі.
У Кам’янці-Подільському опалювальний сезон розпочнеться 3 листопада. Рішення ухвалив виконавчий комітет сьогодні, 30 жовтня.


