24 Чер 2026, Ср

Опалювальний сезон у Хмельницькому розпочнеться 1 листопада

Поширити

Вже завтра, 31 жовтня, комунальники розпочнуть роботу над підключенням об’єктів до тепломережі.

У суботу, 1 листопада, у Хмельницькому стартує опалювальний сезон. Розпорядження про це 29 жовтня підписав міський голова Олександр Симчишин.

Як розповів директор «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Скалій, вже завтра, 31 жовтня, комунальники розпочнуть підключення об’єктів до тепломережі.

У Кам’янці-Подільському опалювальний сезон розпочнеться 3 листопада. Рішення ухвалив виконавчий комітет сьогодні, 30 жовтня.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *