Олександра Кізляра виключили із депутатського складу Хмельницької міської ради. Приводом для дострокового складення депутатського мандата стала його заява, яку він подав 24 квітня 2026 року.
На сторінці обласної партійної організації ВО “Батьківщина” йому подякували за роки праці, послідовність і відданість справі.
“Олександр Кізляр — людина, чия відданість і принциповість перевірені десятиліттями.
Майже 30 років у підприємництві, понад 20 років разом із командою ВО «Батьківщина» — це приклад вірності своїм цінностям, людям та Україні”, – написано у повідомленні.


