24 Чер 2026, Ср

Відбулася інтронізація митрополита Симеона на Хмельницькій кафедрі

Поширити

У Спасо-Покровському кафедральному соборі міста Хмельницького відбулися урочистості з нагоди початку архіпастирського служіння на Хмельницькій кафедрі Високопреосвященнішого митрополита Хмельницького і Шепетівського Симеона.

Перед початком Божественної літургії відбулася урочиста зустріч новопризначеного керуючого єпархією. Митрополит Рівненський і Острозький Іларіон, член Священного Синоду Православної Церкви України, оголосив указ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія про призначення митрополита Симеона керуючим Хмельницькою єпархією. Відповідне рішення було ухвалене Священним Синодом 2 лютого 2026 року.

Також участь у заході взяв архиєпископ Вінницький і Барський Павло, які упродовж майже п’яти років здійснював архіпастирське служіння на Хмельниччині.

Після офіційного представлення була звершена урочиста Божественна літургія, яку очолив митрополит Хмельницький і Шепетівський Симеон у співслужінні архієреїв та численного духовенства. Після завершення літургії митрополит Симеон звернувся до духовенства й вірян зі словом, попросив про молитовну підтримку у подальшому служінні та закликав до єдності й спільної праці на духовній ниві єпархії.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *