Сьогодні на базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді розпочався 17-й обласний турнір «Подільська зима» з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008 року народження і молодше.
У змаганнях беруть участь команди з Вінницької, Тернопільської, Київської та Хмельницької областей, а також команда міста Київ. Загалом близько 180 учасників змагатимуться за перемогу.
Привітала юних спортсменів перший заступник начальника ОВА Оксана Вжешневська. «У ваших очах я бачу жагу перемоги, але знайте – ви вже всі є переможцями, бо ви – прекрасне покоління нашої української нації», – підкреслила посадовиця.
Вона подякувала атлетам за активність і любов до спорту, побажала яскравих емоцій, нових друзів, цінувати себе та свої досягнення, а також не зупинятися на досягнутому й прагнути нових вершин.
Особливі слова вдячності Оксана Вжешневська висловила тренерам за їхню працю та підтримку молодих талантів.
Довідково. Історично турнір «Подільська зима» збирає десятки команд з різних регіонів України: Київщина, Вінниччина, Житомирщина, Рівненщина, Полтавщина, Івано-Франківщина та інші.
У різні роки на старт виходили понад 150–190 спортсменів, що робить турнір достатньо масштабним. Змагання включають різні легкоатлетичні дисципліни: спринт (60 м та ін.), стрибки, біг на довші дистанції, штовхання ядра тощо.
Турнір — шанс для юних атлетів отримати досвід, перевірити свою форму на початку сезону, виступити проти спортсменів з інших регіонів.





