24 Чер 2026, Ср

“Хмельницькобленерго” пояснює причини погодинних вимкнень електроенергії у регіоні

Поширити

Станом на 25 листопада ситуація в енергосистемі Хмельниччини залишається складною, але контрольованою. У регіоні діє графік погодинних відключень для населення та обмеження споживання електричної потужності для промислових споживачів. Про це повідомило Суспільне Хмельницький з посиланням на заступницю директора з ІТ АТ “Хмельницькобленерго” Олена Гриневич.

З її слів, в місцевому енергетичному управлінні, єдиною причиною обмежень є масовані систематичні атаки рф на енергетичну інфраструктуру країни.

“Внаслідок пошкоджень операторів систем розподілу, магістральних електромереж та об’єктів генерації в Україні виникає дефіцит електроенергії. Через пошкодження магістральних мереж не всі регіони можуть отримувати достатню кількість електроенергії”, — зазначила Олена Гриневич.

Вона наголосила, що введені графіки обмежень дозволяють підтримувати баланс між генерацією та споживанням, уникаючи масштабних аварійних пошкоджень в енергосистемі.

“Це вимушений захід. Енергетики працюють у режимі 24/7, аби відновити пошкоджене обладнання та повернути мешканцям нормальний режим без обмежень. Жителям області радять після відновлення подачі електроенергії не вмикати всі прилади одночасно, а підключати їх поступово. Це допомагає підтримувати стабільність енергосистеми”, — розповіла заступниця директора з ІТ АТ “Хмельницькобленерго”.

Зі слів Олени Гриневич, вся інформація про графіки відключень та стан електропостачання оновлюється на офіційному сайті акціонерного товариства “Хмельницькобленерго” та у соціальних мережах компанії.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *