Хмельницька область готова до зими на 95,1%. Про це на своїй фейсбук сторінці написав заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Владислав Фалюш.
За його словами, теплове господарство підготовлене на – 92,4%, роботи завершаться до 15 жовтня.
Водопровідно-каналізаційне господарство на – 96,6%, житловий фонд на – 97,7%, об’єкти соціальної сфери (школи, садочки, лікарні) – 100% готовності.
Сформовано понад 120 аварійних бригад, які забезпечені технікою, паливом та всім необхідним для оперативного реагування у разі надзвичайних ситуацій.
У містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Старокостянтинів та Нетішин вже розпочато опалювальний сезон для соціальної сфери.
Окремо триває впровадження розподіленої генерації — на підприємствах області встановлено 51 когенераційну установку.
Працюють пункти незламності. Зараз в області створено 467 пунктів незламності. Усі вони обладнані автономними джерелами живлення, тепла, палива, запасами води та продуктів харчування, мають доступ до інтернету та необхідних засобів для підтримки людей у складних умовах. У кожному пункті призначені відповідальні за його функціонування.


