Міська рада планує заборонити пересування мотоциклів, скутерів та мопедів з 23:00 до 08:00 під час воєнного стану.
Останнім часом у Шепетівську міську раду надійшло чимало звернень від мешканців щодо порушень тиші та безпеки, пов’язаних із використанням мототранспорту.
«Особливо непокоїть те, що керують ним неповнолітні. Дав доручення заступникам провести робочу нараду з представниками Управління поліції. Також ініціюватиму винесення на розгляд сесії міської ради питання про заборону пересування мотоциклів, мопедів, скутерів та іншого мототранспорту територією громади з 23:00 до 08:00 на період воєнного стану (окрім випадків крайньої необхідності) та заборону використання такого транспорту з переробленими глушниками, що перевищують норми шуму», — повідомив міський голова Віталій Бузиль.
Поліція посилить перевірки, а батьків закликають не дозволяти дітям без прав керувати транспортом.


