Хмельницька обласна військова адміністрація спільно з громадами Хмельниччини спрямовує 50 мільйонів гривень на техніку для наших воїнів на південному та східному напрямках. Про це на своєму Телеграм-каналі повідомив начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.
Наразі з обласного бюджету й бюджетів громад вже передано майже 39 мільйонів гривень, найближчим часом планується виділення ще понад 11 мільйонів гривень. Підтримка фронту — це сьогодні обов’язок кожного, хто в тилу.
За ініціативою Президента України Володимира Зеленського у нашій державі вперше сформували «стратегічний резерв» для оперативного підсилення бойових бригад на напрямках ОСУВ «Хортиця» та ОСУВ «Таврія».
Усе закуповується за кошти тилових регіонів. Уже за ці кошти у військові частини передано:
-понад 3200 дронів;
-понад 420 зарядних станцій;
-понад 180 систем радіоелектронної боротьби.
Ця підтримка є надзвичайно важливою для ефективного стримування ворога та збереження стабільності на фронті.


