КНП “Хмельницький обласний патологоанатомічний центр” планують реорганізувати шляхом приєднання до КНП “Хмельницька обласна лікарня”.
Про це йдеться у проєкті рішення Хмельницької обласної ради, опублікованому на офіційному сайті.
Питання реорганізації планують розглянути на черговому засіданні сесії облради, яке відбудеться 18 червня.
У пояснювальній записці зазначається, що з моменту набуття паталогонатомічним центром статусу комунального некомерційного підприємства заклад є неплатоспроможним.
“У 2024 році витрати на утримання Хмельницького обласного патологоанатомічного центру становили майже 20,9 мільйона гривень, а надходження з різних джерел — 18,2 мільйона. У першому кварталі 2025 витрати закладу перевищили 4,9 мільйона гривень, а доходи становили майже 3,7 мільйона. До кінця року, за підрахунками, дефіцит коштів буде понад 9 мільйонів. Виділення додаткових коштів створює додаткове навантаження на бюджет Хмельницької області”, – написано в документі.


