24 Чер 2026, Ср

Патологоанатомічний центр на Хмельниччині приєднають до обласної лікарні?

Поширити

КНП “Хмельницький обласний патологоанатомічний центр” планують реорганізувати шляхом приєднання до КНП “Хмельницька обласна лікарня”. 

Про це йдеться у  проєкті рішення Хмельницької обласної ради, опублікованому на офіційному сайті.

Питання реорганізації планують розглянути на черговому засіданні сесії облради, яке відбудеться 18 червня. 

У пояснювальній записці зазначається, що з моменту набуття паталогонатомічним центром статусу комунального некомерційного підприємства заклад є неплатоспроможним.

“У 2024 році витрати на утримання Хмельницького обласного патологоанатомічного центру становили майже 20,9 мільйона гривень, а надходження з різних джерел — 18,2 мільйона. У першому кварталі 2025 витрати закладу перевищили 4,9 мільйона гривень, а доходи становили майже 3,7 мільйона. До кінця року, за підрахунками, дефіцит коштів буде понад 9 мільйонів. Виділення додаткових коштів створює додаткове навантаження на бюджет Хмельницької області”, – написано в документі.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *