З ворожого російського полону повернулися шестеро військових з Хмельниччини: троє з Хмельницького району, двоє з Кам’янець-Подільського та один із Шепетівського.
Наразі триває перший етап повернення з російського полону наших важкопоранених і поранених воїнів, які потребують негайної медичної допомоги. Це важливий гуманітарний акт.
Дякуємо усім, хто допомагає повертати додому наших воїнів!


