24 Чер 2026, Ср

У Департаменті охорони здоров’я ОВА – новий керівник

Поширити

Сьогодні перший заступник начальника Хмельницької ОВА Оксана Вжешневська офіційно представила медичній спільноті новопризначеного директора Департаменту охорони здоров’я – Дениса Сергійовича Дудка. До призначення Денис Дудко очолював КНП “Красилівська багатопрофільна лікарня”, де зарекомендував себе як відповідальний керівник і фаховий медик.

«Переконана, що досвід і фаховість Дениса Сергійовича сприятимуть подальшому розвитку медичної галузі області та ефективному вирішенню актуальних викликів у сфері охорони здоров’я. Бажаю новому очільнику успіхів у реалізації важливих завдань на благо жителів області», – зазначила посадовиця під час представлення.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *