Поліцейські спільно з СБУ в різних містах України, зокрема, і на Хмельниччині, затримали 5 членів агентурного осередку віком від 16-ти до 23-х років.
Все розпочалося з підозрілого чоловіка, якого на Хмельниччині помітили поліцейські. 23-річний молодик був не місцевим і цілий день перебував неподалік стратегічно важливого підприємства. Оглянувши його телефон, правоохоронці виявили відеозаписи із зображенням стратегічних та оборонних об’єктів з різних куточків України та переписку в месенджері із кураторами ФСБ. Інформацію передали СБУ, яка виявила: зловмисники, які мали між собою родинні зв’язки, через зашифровані канали зв’язку отримували різні завдання від кураторів ФСБ. У більшості випадків головним їхнім завданням було – відеофіксація розташування оборонних об’єктів і пересування українських військових. З цією метою вони часто використовували автомобілі з відеореєстраторами, які паркували поруч із певною установою на тривалий час.


