Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, що на Хмельниччині, сьогодні, 23 травня, прокинувся раніше за всіх. Адже відчинив двері для знімальної групи каналу «Сніданок з 1+1».
Ведучі ранкової програми, Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс, завітали до музею, щоб у прямому ефірі розповісти про Кам’янець-Подільський як туристичну перлину України.
“Було надзвичайно приємно стати частиною цього ефіру й допомогти популяризувати наше місто та його унікальну історичну спадщину. Щиро дякуємо команді 1+1 за інтерес і теплі враження. Запрошуємо всіх слідкувати за ефірами — і, звісно, приїжджати до нас у гості!» — резюмували у державному історичному музеї-заповіднику.


