Сьогодні в Україні вперше стартував Національний тиждень безбар’єрності, ініційований Міністерством культури і стратегічних комунікацій України, Міністерством розвитку громад та територій України, а також Радницею уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності Тетяною Ломакіною.
Один із флагманських проєктів — «Безбар’єрна автошкола» впроваджується у Харківському національному університеті внутрішніх справ (м. Кам’янець-Подільський).
Цей проєкт дає можливість як Захисникам і Захисницям України, так і всім охочим безпечно та комфортно опановувати навички водіння. У ХНУВС створено всі умови для того, щоб люди з інвалідністю могли отримати водійське посвідчення категорії «B», або ж – підвищити свій рівень безпеки і впевненості під час кермування авто.
Проєкт «Безбар’єрні автошколи» впроваджується Міністерством внутрішніх справ України у рамках Національної стратегії безбар’єрності, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.


