У фінальних змаганнях взяли участь команди юнаків і дівчат, які посіли І і ІІ місце від Кам’янець-Подільського, Шепетівського і Хмельницького районів та команда – переможець від Хмельницької міської територіальної громади у 3 етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Серед команд юнаків переможцями стали:
І місце – учні Полянського ліцею Волочиської міської ради;
ІІ місце – учні Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Старокостянтинівської міської ради;
ІІІ місце – учні Дунаєвецького ліцею № 2 Дунаєвецької міської ради.
Серед команд дівчат переможцями стали:
І місце – учениці Славутської гімназії № 1 Славутської міської ради;
ІІ місце – учениці Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Старокостянтинівської міської ради;
ІІІ місце – учениці Чепелівської гімназії Красилівської міської ради.


