До фондів Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника надійшов набір японських монет, переданий Посольством Японії в Україні. Про це повідомляє заклад культури на своїй фейсбук сторінці.
Ця колекція посяде гідне місце серед музейних експонатів та стане ще одним місточком культурного діалогу між Україною та Японією.
“Ми щиро вдячні за такий цінний дарунок і вже готуємо матеріали, аби відвідувачі змогли ближче познайомитися з історією та символікою японських грошей”, – йдеться у матеріалі.
Монети — це не лише засіб обігу, а й віддзеркалення культури, мистецтва та традицій народу.

