Відому українську легкоатлетку, хмельничанку Марину Бех-Романчук дискваліфікували на чотири роки за порушення антидопінгових правил.
За даними незалежної організації з боротьби проти допінгу у легкій атлетиці Athletics Integrity Unit, у допінг-пробах спортсменки, взятих минулого року, виявили заборонені для вживання речовини.
Сама Бех-Романчук заявила, що категорично не згодна з цим рішенням, а до її справи “поставилися халатно і не провели необхідного розслідування”.

